maandag 27 oktober 2025 maandag 27 oktober 2025

In november biedt de Wateringse Hofboerderij onderdak aan een solo expositie van Jeroen Molenaar. Jeroen woont in Honselersdijk en is een geboren (1962) en getogen Westlander. Hij is getrouwd en heeft twee zonen, twee schoondochters en drie kleinkinderen

Naast zijn werk bij kan hij volledig opgaan in zijn passie. Jeroen is (wat betreft zijn schilderwerk) een “no-nonsense” type: “het is, wat het is en je vindt er wat van of niet..” Het is voor het eerst dat een groter publiek kennis kan nemen van zijn werk. Tijdens de expositie is er een filmpje te zien over Jeroen en zijn werk.

Zelf zegt hij over het ontstaan van zijn passie: “ Ik maakte rond de eeuwwisseling voor het eerst kennis met de schilderkunst. Een schildersetje, wat bedoelt was als verjaardagcadeau voor mijn jongste zoon, werd de start van een nieuwe passie. Zonder enige (kunst)opleiding ben ik gestart met het 'verven' van doeken. In mijn, inmiddels tot atelier verworden zolderkamer - of in het atelier van een goede vriendin - bewerk ik doeken of houten panelen met voornamelijk acrylverf. Niet gebonden aan een stijl of richting en zonder opdracht probeer ik de schilderijen als vanzelf te laten ontstaan. Mijn werk is daardoor zeer uiteenlopend, maar veelal figuratief, abstract en/of kleurrijk te noemen. Hoewel dit nooit het uitgangspunt is geweest, hebben inmiddels vele bezoekers de weg naar die zolderkamer weten te vinden. De enthousiaste reacties hebben mij doen besluiten om meer naar buiten te treden met mijn werk.”

De expositie is in de Hofboerderij, Hoflaan 1 Wateringen. De opening is zondag 2 november a.s. om 14.00 uur. Elk weekend van zaterdag 1 november tot en met zondag 23 november van 13.30 – 16.30 uur vrij te bezoeken. De koffie en thee staan klaar. Achter de Hofboerderij zijn voldoende gratis parkeerplaatsen