Omschrijving
Producten uit de historische tuin van het museum worden vandaag aan het publiek verkocht via de oude veilingklok. De bezoekers van het museum kunnen om 14.00 uur plaats nemen in de kopersbanken en producten kopen op dezelfde manier als de kooplieden dat vroeger op de Westlandse veilingen deden. Bij het 'afmijnen' kan men proberen een zo gunstig mogelijke prijs te bereiken door op het juiste moment op de knop te drukken.
Er worden producten uit de historische tuin van het museum geveild. En voor de kinderen - die gratis naar binnen kunnen - worden er naast gezonde snacks ook zakjes snoep geveild!
Hartje zomer is de historische tuin van het museum een lust voor het oog en daarom zeker ook een bezoek waard. De jeugd kan een speurtocht door het museum doen met een verrassing voor ieder die de goede oplossing weet te vinden. Het museum is zondag open van 13.00 – 17.00 uur.